W dniu 3 czerwca 2017r. nasza szkoła miała zaszczyt uczestniczyć w organizacji DNIA DZIECKA w KANCELARII PREMIERA - p. Beaty Szydło. Uczniowie pod opieka nauczycieli zorganizowali pokaz umiejętności zawodowych oraz wirtuozerii barmańskiej, co spotkało się z niesamowicie ciepłym przyjęciem warszawiaków.

Uczniowie przygotowali zabawy i gry oraz poczęstunek dla małych gości. Było wesoło, słodko i zdrowo. Na poczęstunek przygotowano naleśniki z twarogiem i bananami oraz frużeliną owocową. Serwowano zdrowe kanapki z pastami serowymi z ziołami i świeżymi warzywami, lemoniadę cytrynową, koktajle jogurtowo-owocowe, owocowe i warzywne.

 Gości pani premier urzekły wyroby cukiernicze ZSG: muffiny marchewkowe z czekoladą, ciastka maślane z ziarnami i płatkami owsianymi oraz ptysie z kremem waniliowym z karmelem i czekoladą, a także pyszne lody marchewkowe w wykonaniu p. Michała Grzywacza.

Cukiernicy wspólnie z dziećmi wylepiali ozdoby z masy cukrowej, która bardzo smakowała najmłodszym.  Przy naszym stoisku było bardzo smacznie, kolorowo, zdrowo i wesoło. Panowała atmosfera radości i twórczej współpracy. Atrakcją były również pokazy kelnerskie, gry i zabawy na świeżym powietrzu, w przestrzeniach ogrodowych Warszawy.

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli i uczniów organizujących Dzień Dziecka którzy w ciekawy i umiejętny sposób zaprezentowali naszą szkołę wszystkim obecnym.

Relacja fotograficzna

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły