W dniu 5 stycznia w naszej szkole odbyła się I edycja PROMOCJI UCZNIÓW ZDOLNYCH ZSG zwana ALEJĄ GWIAZD. W trakcie uroczystości pani dyrektor Marzena Cieślak przedstawiła finalistów konkursu "Spacerkiem po Warszawie"Konkurs miał charakter varsavianistyczno-zawodowy, sprawdzał umiejętności kulturowe uczniów ZSG, a następnie, wspólnie z nauczycielami dokonała prezentacji uczniów, którzy w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016/2017 szczególnie wyróżnili się w działaniach na rzecz własnego rozwoju i wizerunku szkoły. Dla wszystkich zaangażowanych, wyróżnionych i nagrodzonych uczniów... prezentem-niespodzianką był profesjonalny POKAZ BARMAŃSKI  w wykonaniu firmy FLAIR PLAYstrona domowa: http://flair-play.pl/, której towarzyszył prawdziwy DJ!

Zdjęcia w galerii.

 

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły