W dniach 20-29 w naszej szkole odbywał się TYDZIEŃ PRAW, podzielony na Dzień Praw Dziecka, Dzień Praw Człowieka, Dzień Praw Natury, Dzień Bez Futra - Dzień Pluszowego Misia, a wszystkie dni łączyło wspólne hasło ”Dziecko to mały dorosły”.

Poszczególne elementy projektowe przybrały różnorodne formy - od debaty po happeningi, wykłady, dyskusje, agory filozoficzne, akcje internetowe, analizy dramowe, występy artystyczne, filmy, a nawet gazetki i prezentacje w Power Point. 

Organizatorką przedsięwzięcia była pani Ewa Bielak, a opiekunami merytorycznymi byli m.n.: p.Joanna Grabowska-Górniak, p. Monika Stempień,p. Dorota Olbryś, p. Milena Wierzbicka- Wąs, p.Marcin Rakowicz, p.Grażyna Piątkowska, p.Edyta Gulińska i p.Mirosław Dzikowicki.

Zapraszamy do obejrzenia Gazetki - Gazetka2  oraz Galerii zdjęć.

BIULETYN TEMATYCZNY : HISTORIA IDEI PRAW CZŁOWIEKA I PRAW DZIECKA

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły