Schronisko funkcjonuje od 2001 r. To jedynie przystanek na drodze życia. Przystanek pomiędzy jednym domem a drugim. Obecnie w Schronisku przebywa na co dzień około 800 psów i 80 kotów. Miesięcznie do Schroniska trafia ok. 300 zwierząt. Biuro Przyjęć i Adopcji Zwierząt poprzez całodobowy dyżur jest łącznikiem pomiędzy Miastem a Schroniskiem. To tu docierają bezdomne zwierzęta z terenu m.st. Warszawy dostarczane przez Eko-patrole SM jak i osoby prywatne, to tu rozpoczynają się procesy adopcyjne osób zainteresowanych adopcją podopiecznych. Uczniowie ZSG przeprowadzili zbiórkę rzeczy w celu wsparcia podopiecznych Schroniska. Chętnie przynosili koce, prześcieradła i ręczniki za co serdecznie dziękujemy.
koordynator Mirosław Dzikowicki

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły