17 grudnia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole uczestników i finalistów Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych,” który patronatem objęła Pani Dyrektor Marzena Cieślak.

W konkursie wzięło udział 8 szkół warszawskich:

  • Zespół Szkół nr 32 im. K.K. Baczyńskiego
  • Zespół Szkół nr 35 im. Z. Jaroszewicz
  • Technikum Księgarskie im. S. Żeromskiego
  • Zespół Szkół nr 39 im. E. Jankowskiego
  • Zespół Szkół im. P. Wysockiego
  • Zespół Szkół im. S. Wysockiego
  • Zespół Szkół im. M. Konarskiego
  • ZSG im. prof. E. Pijanowskiego

Uczniowie rywalizowali w pięciu kategoriach: opowiadanie, prezentacja multimedialna, kartka świąteczna, konkurs piosenki w języku angielskim oraz quiz dotyczący tradycji Świąt Bożego Narodzenia w krajach anglojęzycznych. Dwie ostatnie kategorie rozegrane zostały podczas gali finałowej, a poprowadziły je panie:  Bogusława Godlewska i Sylwia Chilińska.

Uczniowie z naszej szkoły zdobyli nagrody i wyróżnienia: Adam Wojtowicz z klasy IVf  TGH napisał najlepsze opowiadanie, Dominika Siemianowska z klasy Ic TGH zajęła II miejsce w konkursie na kartkę świąteczną, natomiast Gabriela Tolak, Paula Porzezińska i Patrycja Osytek zdobyły wyróżnienia w tej kategorii.

Konkurs oraz galę finałową przygotowały nauczycielki języka angielskiego uczące w Zespole Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego: Bogusława Godlewska, Sylwia Chilińska, Ewa Opłocka i Małgorzata Jaroszewska.

http://admzsg.edu.pl/stories/konkursy/ang1.jpg

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły