ZSG Mistrzami Śródmieścia w siatkówce męskiej!

15 marca zakończyła się Runda Finałowa Śródmiejskiej Ligi Siatkówki w kategorii męskiej. Reprezentacja uczniów ZSG pokonała wszystkie szkoły śródmiejskie, zajmując pierwsze miejsce. Tym samym będziemy dumnie reprezentować dzielnicę Śródmieście w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży!
Reprezentacja ZSG wystąpiła w składzie: Kapitan: MATEUSZ CHROMIŃSKI 4D, MATEUSZ GÓRKA 4D, SZYMON BIEŚ 4D, ALEKSY ŚLEZANKIEWICZ 2J, KAROL BARAN 3G,    JAN ULATOWSKI 4E, FILIP SKŁUCKI 3A, JAN WIEDLAK 4D, CEZARY MŁYNARCZYK 3B, JAKUB SZEWCZYK 2C, GRZEGORZ KAMIŃSKI 3C, KRYSTIAN CEGLIŃSKI 3A

Trener: ELŻBIETA KWIECIEŃ

Tytuł NVP rundy zasadniczej oraz finałowej zdobył nasz reprezentant Mateusz Górka.

Naszej drużynie życzymy dalszych sukcesów!!! Będziemy trzymać kciuki!!!

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły