Serdecznie zapraszam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych „Tradycje Regionów Polski 2020", którego organizatorami są Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego w Warszawie, Grupa Dora Metal, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni, Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, Warszawska Izba Turystyki w Warszawie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gastronomicznych i  jego celem jest rozwijanie kompetencji zawodowych uczniów w zakresie technik sztuki kulinarnej.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 16.03.2020 r. na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem: Konkurs „Tradycje regionów”.

 

Więcej informacji w załączniku – Regulamin.

Z poważaniem,

Marzena Cieślak

Dyrektor Zespołu Szkół Gastronomicznych prof. E. Pijanowskiego, Poznańska 6/8, 00-680 Warszawa

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin
  2. Załącznik Nr 1
  3. Załącznik Nr 2

 

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły