Z radością informujemy, że Komisja Konkursowa Zespołu Wspierania Uzdolnionych wyłoniła zwycięzców poszczególnych konkursów tematycznych, rozpoczętych w marcu, przed wprowadzeniem kwarantanny i sukcesywnie kontynuowanych w trakcie zdalnego nauczania. Prace konkursowe były prezentowane od marca na stronie internetowej szkoły oraz na stronie fb „Literackie podróże z bohaterami lektur”. Z dumą informujemy, że nasze poszczególne konkursy uzyskały patronaty, między innymi Muzeum Niepodległości w Warszawie oraz Towarzystwa Przyjaciół Warszawy oddział Tarchomin i Rady Osiedla Erazma RSM PRAGA. Dziękujemy również Radzie Rodziców ZSG Poznańska za wspieranie działań projektowych, zwłaszcza w trakcie zdalnego nauczania.Zwycięzcom gratulujemy, wkrótce zapraszamy do pobrania elektronicznych Certyfikatów, potwierdzających przedmiotowe umiejętności, natomiast po nagrody książkowe zapraszamy w dogodnym czasie, o czym zostaniemy poinformowani.

Laureaci konkursów w roku szkolnym 2019/20 - semestr II

I - CYKLICZNY KONKURS MULTIMEDIALNY „WARSZAWO MOJA-WARSZAWO BLISKA- edycja I” (PATRONAT MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE i TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ WARSZAWY)

  • I miejsce – Kacper Amerek 1apT 
  • II miejsce – Jakub Figura 3f TGH
  • III miejsce – Weronika Gurynow 1apT

Wyróżnienia –

  • Oliwia Kowalczyk 2 f,
  • Aleksandra Wiśniewska III f,
  • Zuzanna Wesołowska III f

II - KONKURS LITERACKI „W ŚWIECIE BAJEK IGNACEGO KRASICKIEGO” 

  • I miejsce – Aleksandra Potocka 1apT
  • II miejsce – Weronika Gurynow 1apT 
  • III miejsce – Kacper Amerek 1apT 
  • Wyróżnienie – Oliwia Zielińska 1apT

III - KONKURS LITERACKI „ZGADUJ-ZGADULA SZEKSPIROWSKA” 

  • I miejsce – Patrycja Osytek 1dpT
  • II miejsce – Kuba Kraska 1dpT
  • III miejsce – Vika Lavrinenko 1dpT 
  • Wyróżnienie – Kacper Amerek 1apT 

IV - KONKURS KULINARNO-KULTUROWY „PASJE I TAJEMNICE BOHATERÓW SZEKSPIRA” - „KUCHNIA SZEKSPIRA” (Patronat TPW i Rada Osiedla Erazma RSM PRAGA)

  • I miejsce – Olga Połeć 2f TGH
  • II miejsce – Malwina Maśny 1apT
  • III miejsce – Emilia Buczek 1apT
  • Wyróżnienie – Oliwia Zielińska 1apT

V - KONKURS KULINARNO-KULTUROWY „KRÓLEWSKIE DANIE OBIADU CZWARTKOWEGO” (PATRONAT MUZEUM NIEPODLEGŁOŚCI W WARSZAWIE i TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ WARSZAWY)

  • I miejsce – Weronika Gurynow, I apt
  • I miejsce - Emilia Buczek 1apT
  • II miejsce – Dominika Rucińska 3c TGH
  • III miejsce – Natalia Wrotek 2c TGH

Wyróżnienia

  • Malwina Maśny 1apT
  • Michał Skolimowski I ap t
  • Kinga Owsiewska II dt

VI - KATEGORIA - „OSOBOWOŚCI MEDIALNE 2020” 

  • Mateusz Sowiński 3 bt
  • Kinga Owsiewska 2 dt
  • Bartłomiej Ciesielski 2 dt
  • Weronika Gurynow 1apT
  • Kacper Amerek 1apT 
  • Malwina Maśny 1apT
  • Emilia Buczek 1apT

                                                                                                       Komisja konkursowa:

  • Przewodnicząca - Dyrektor Marzena Cieślak
  • Skład: Edyta Gulińska, Ewa Bielak, Aleksandra Wojciechowska, Marzena Dymarska, Małgorzata Łukaszewska, Małgorzata Jaroszewska, Małgorzta Aniołkowska, przedstawiciele Uczniów i Rodziców.

 

                                                                                                  

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły