książkiZ radością informujemy, że mamy w bibliotece szkolnej ponad 500 NOWYCH KSIĄŻEK I 35 AUDIOBOOKÓW.

Wśród zakupionych nowości znalazły się powieści młodzieżowe, literatura fantasy, science fiction, komiksy, biografie, reportaże, literatura faktu, książki o tematyce historycznej, poradniki z różnych dziedzin oraz interesujące pozycje kulinarne.

Wszystkie pozycje zostały zakupione dzięki otrzymanemu dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 - edycja 2021 r. oraz wkładowi własnemu Biura Edukacji m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście.

książki

Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. E. Pijanowskiego już po raz drugi realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Beneficjentami programu w roku szkolnym 2021/2022 są uczniowie Branżowej Szkoły Gastronomicznej.

książki

Wszystkie książki zostały już wprowadzone do systemu bibliotecznego. Obecnie je okładamy, nadajemy numery inwentarzowe oraz opatrujemy specjalną pieczątką. Już niebawem trafią na półki biblioteki i będzie je można wypożyczać.

książki

Mamy nadzieję, że każdy z naszych czytelników znajdzie wśród nich coś interesującego.

książki

książki