FINAŁ KONKURSU POD PATRONATEM KIEROWNIKA INTERNATU ZSG IM. PROF. E. PIJANOWSKIEGO W RAMACH AKCJI „OD SERCA DLA SERCA”

 Dziś z dumą możemy poinformować, że konkurs  na Kartkę  Świąteczną wraz  z życzeniami to udane przedsięwzięcie. Nadesłanych prac było bardzo wiele, wszystkie były przepiękne i widać było w nich wkład artystyczny. Członkowie jury mieli ogromny dylemat przy wyłanianiu laureatek konkursu.

Mając na uwadze wysoki poziom prac naszych wychowanek, chcąc docenić zaangażowanie wszystkich uczestniczek, które w tym ciężkim czasie zdecydowały się wziąć udział w Konkursie i mimo niesprzyjających okoliczności przygotowały tak niezwykle wspaniałe prace,  Kierownik Internatu ZSG  wraz z organizatorami postanowił przyznać nagrody za miejsce I, II i III  miejsce oraz wyróżnienia.

Wszystkim wychowankom biorącym udział w konkursie   serdecznie gratulujemy i dziękujemy za  włożony  trud i  pomysłowość !

 Jury w składzie:

Przewodnicząca i Patron Konkursu – Pani Kierownik Barbara Jurkowska

organizatorzy: p. Jolanta Stefaniak i p. Joanna Bernasiewicz nagrodziło:

 I    miejsce ex aequo  -  Melania Migdalska  i Julia Walendzik

II   miejsceAlicja Słowińska

III  miejsce - Zofia Szewczyk

*WyróżnienieMałgorzata Grzywka
 O terminie i miejscu wręczenia nagród laureatki konkursu zostaną poinformowane w najbliższym czasie.

Poniżej galeria prac