REKRUTACJA DO INTERNATU KOEDUKACYJNEGO ZESPOŁU SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. PROF. E. PIJANOWSKIEGO W WARSZAWIE NA ROK SZKOLNY 2022/2023

rekrutacja

DRODZY UCZNIOWIE KLAS ÓSMYCH – JUŻ ZA CHWILĘ ROZPOCZYNACIE SWOJĄ KARIERĘ NAUKOWĄ W SZKOLE ŚREDNIEJ. WARTO JUŻ TERAZ ZASTANOWIĆ SIĘ NAD MIEJSCEM ZAMIESZKANIA, KTÓRE W WARSZAWIE BĘDZIE WASZYM „ DRUGIM DOMEM” NA TEN CZAS.

DLATEGO NIE CZEKAJCIE I ZAPLANUJCIE Z NAMI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.  ZAPRASZAMY WAS NA DNI OTWARTE. SPOTYKAMY SIĘ JUŻ -  7 KWIETNIA OD GODZINY 16.00. CZEKAMY NA WAS – W BUDYNKU ZESPOŁU SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH UL. POZNAŃSKA 6/8 WARSZAWA  ( *NA  5 – PIĘTRZE ).

 PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SZEREG NIESPODZIANEK TEGO DNIA:

- QUIZY

- KONKURSY INTERAKTYWNE Z NAGRODAMI

- PUNKT KARIERY WYCHOWANKA INTERNATU ZSG (* opowiemy Wam, jakie mamy programy dla osób aktywnych i twórczych lub tych, którzy kochają sport, teatr, gotowanie czy plastykę, bądź taniec, chcą zostać wolontariuszami lub prowadzić nasze social - media)

- BIURO INFORMACJI REKRUTACYJNEJ ( *  w tym miejscu dowiecie się szczegółowo, co trzeba zrobić by u nas zamieszkać od nowego roku szkolnego 2022/2023)

- KĄCIK KUCHNI MOLEKULARNEJ – inspiracje & degustacje

… A TAKŻE, POKAŻEMY WAM – JAK MIESZKAMY !

 SPIESZCIE SIĘ, BO KTO PIERWSZY TEN LEPSZY !

PAMIĘTAJCIE – WYSTARCZĄ TYLKO TRZY KROKI BY ZAMIESZKAĆ U NAS I POCZUĆ SIĘ, JAK U SIEBIE W DOMU.

ÓSMOKLASISTO – PRZYJDŹ – ZOBACZ – WYBIERZ !!!