"Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione." - Nelson Mandela

Zaplanuj sukces – bądź szczęśliwy i czuj się jak w Domu – tylko w Internacie ZSG zawsze panuje nastrój pełen pozytywnej energii, gdyż jest to miejsce przyjazne nauce, ale i wypoczynkowi. Dlatego, tak ważne jest umiejętne dbanie o porządek i czystość w pokojach mieszkalnych. Tradycją w naszym internacie stało się także organizowanie na początku roku szklonego Konkursu Estetyki Pokoi – któremu patronuje Pani Kierownik – Barbara Jurkowska. Celem konkursu jest uświadomienie uczniom odpowiedzialności za mienie Internatu oraz motywowanie ich do dbałości o swoje miejsce nauki i zamieszkania, a także stworzenie niepowtarzalnego, domowego klimatu.

W tej II edycji wszyscy wychowankowie intensywnie zaangażowali się w uczestnictwo, poprzez gromadzenie punktów: dbając o ład i porządek oraz wystrój zamieszkiwanych pokoi. Komisja Konkursowa pod przewodnictwem pani Kierownik miała bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców. Najlepszym – czyli laureatom Konkursu Pani Kierownik wręczyła Dyplomy Okolicznościowe oraz cenne nagrody.

Dziękujemy za udział i zaangażowanie. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu !!! Zachęcamy również do wytrwałości w zmaganiach porządkowych w II semestrze.

Laureaci Konkursu Estetyki Pokoi Internatu Koedukacyjnego ZSG

I miejsce

KATARZYNA KUSZTAL

GABRIELA KĘPKA

II miejsce

PAWEŁ CIAŚ

GRZEGORZ KRÓL

III miejsce

KAROL SZYMANIAK

JAKUB RERYCH