Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali i wręczali nauczycielom drobne i przyjemne upominki - specjalne długopisy z dołączonymi imiennymi życzeniami i sentencjami. Ponadto uczniowie zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy i rozpoznawania zdjęć nauczycieli naszej szkoły z dzieciństwa. Galeria fotografii pt. „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zorganizowano również internetowy plebiscyt na „Nauczyciela Roku ZSG”. Głosowanie odbywało się poprzez wypełnienie krótkiej ankiety online. Głosować można było w czterech kategoriach. Oto jego wyniki:

  • Nauczyciel z najpiękniejszym uśmiechem - Edyta Gulińska
  • Nauczyciel z najlepszym stylem - Anna Mirończuk
  • Nauczyciel z pasjonującymi lekcjami - Monika Stempień
  • Nauczyciel z najlepszym poczuciem humoru - Tomasz Marzec