Tematem przewodnim Halloween była stylistyka „Dia de los muertos”. Na szkolnych korytarzach nie zabrakło charakterystycznych meksykańskich makijaży i strojów. Z okazji Halloween uczniowie Samorządu Uczniowskiego zorganizowali również konkurs na najlepsze grupowe przebranie całej klasy. 28 października zrobiliśmy zdjęcie grupowe każdej przebranej klasy, a następnie przedstawiciele Samorządu wybierali i nagrodzili zwycięzców. Tematem przewodnim było szeroko pojęte Halloween, więc tego dnia panowała zupełna dowolność w ubiorze. Przy wyborze zwycięskiej klasy halloweenowej oceniana była kreatywność i spójność stylistyczna całej klasy. Nagrodą dla najlepiej przebranej klasy był "dzień bez pytani". Konkurs wygrała klasa 4ap. Zwycięzcom gratulujemy!

Pod przewodnictwem nauczyciela języka hiszpańskiego pani Małgorzaty Rychlik, uczniowie świętowali Meksykański Dzień Zmarłych - "Dia de los Muertos".