WYCHOWAWCY, ZASTĘPCY WYCHOWAWCÓW, NADZÓR NAD KLASAMI 2021/22

Lp.

Klasa

Wychowawca

Zastępca wychowawcy

Nadzór wicedyrektora

1.

1ap tż

Opłocka Ewa

Lidia Łojek

J. Wiśniewska

2.

1bp tż

Dembiński Cezary

Dorota Kocon

E. Fatyga

3.

1cp tż

Kłos Beata

Justyna Muniak

M. Niedośpiał

4.

1dp tż

Pawlak-Zubka Agnieszka

Monika Wydryszek

E. Fatyga

5.

1ep tż

Zaręba Dorota

Paweł Woźniak

M. Niedośpiał

6.

1fp tż

Rybkowski Sławomir

Sylwia Kozak

M. Niedośpiał

7.

1gp tż

Jaroszewska Małgorzata

Katarzyna Kopyt

J. Wiśniewska

8.

1hp hot

Łukaszewska Małgorzata

Anita Jadczak

J. Wiśniewska

9.

1ip hot

Runowiecki Roman

Magdalena Izbicka

M. Niedośpiał

10.

2ap tż

Zarębska Elżbieta

Iwona Namysław

M. Niedośpiał

11.

2bp tż

Jędrychowicz Joanna

Marta Wójcik

E. Fatyga

12.

2cp tż

Grabowska-Górniak Joanna

Anna Mirończuk

M. Niedośpiał

13.

2dp tż

Gulińska Edyta

Bogusława Godlewska

E. Fatyga

14.

2ep tż

Mierzyński Łukasz

Monika Stempień

M. Niedośpiał

15.

2fp tż

Bieleń Krzysztof

Jolanta Ziętała

J. Wiśniewska

16.

2hp hot

Popik Małgorzata

Małgorzata Jaroszewska

M. Niedośpiał

17.

3ap tż

Skrońc-Bielak Ewa

Aleksandra Wojciechowska

M. Niedośpiał

18.

3bp tż

Cytryna Izabela

Agnieszka Kopij

J. Wiśniewska

19.

3cp tż

Marzec Tomasz

Edyta Gulińska

M. Niedośpiał

20.

3dp tż

Wojciechowska Aleksandra

Ewa Skrońc-Bielak

J. Wiśniewska

21.

3ep tż

Ziętała Jolanta

Anna Fabisiak

J. Wiśniewska

22.

3hp hot

Chilińska Sylwia

Runowiecki Roman

J. Wiśniewska

23.

3ip tuk

Stempel Małgorzata

Trykacz Agata

M. Niedośpiał

24.

3a tż

Trykacz Agata

Zarębska Elżbieta

M. Niedośpiał

25.

3b tż

Tarach Grzegorz

Leszczyńska Ilona

M. Niedośpiał

26.

3c tż

Godlewska Bogusława

Goliszewska-Szadura Katarzyna

J. Wiśniewska

27.

3d tż

Kopyt Katarzyna

Dorota Zaręba

J. Wiśniewska

28.

3h hot

Stempień Monika

Muszyc-Niewiadomska Anna

J. Wiśniewska

29.

4a tż

Kopij Agnieszka

Małgorzata Łukaszewska

E. Fatyga

30.

4b tż

Orłowski Dominik

Dymarska Marzena

M. Niedośpiał

31.

4c tż

Stefan Agnieszka

Stempel Małgorzata

M. Niedośpiał

32.

4d tż

Dymarska Marzena

Sylwia Chilińska

J. Wiśniewska

33.

4e tż

Wójcik Marta

Dorota Kocon

J. Wiśniewska

34.

4f tż

Witek Teresa

Bogusława Godlewska

J. Wiśniewska

35.

4h hot

Muszyc-Niewiadomska Anna

Sławomir Rybkowski

J. Wiśniewska

36.

4i hot

Jadczak Anita

Orłowski Dominik

J. Wiśniewska

37.

4j kel

Goliszewska-Szadura Katarzyna

Agnieszka Stefan

M. Niedośpiał

38.

1ap kuch

Kalinowska-Wiącek Iwona

Katarzyna Izdebska-Gawrych

E. Fatyga

39.

1cp cuk

Birnbach Małgorzata

Małgorzata Rychlik

E. Fatyga

40.

2ap kuch

Fabisiak Anna

Maciej Socik

E. Fatyga

41.

2cp cuk

Szatanek Magdalena

Paweł Stadnicki

E. Fatyga

42.

3ap kuch

Woźniak Paweł

Agnieszka Pawlak-Zubka

E. Fatyga

43.

3cp cuk

Strojnik Ewa

Tomasz Żelechowski

E. Fatyga

44.

3a kuch

Bidzińska Myśliwiec Izabela

Tomasz Marzec

E. Fatyga

45.

3c cuk

Wydryszek Monika

Kmiecik Agnieszka

E. Fatyga