Okładka folderu "Nasza Szkoła w Zegarze Warszawy"    

Z radością przedstawiamy Wam nasz folder projektowy (w wersji elektronicznej, do pobrania). Mamy nadzieję, że nasz projekt edukacyjny "Kulturowy zegar Warszawy" (realizowany corocznie w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych)  odsłoni przed wami efekty i tajemnice naszych varsavianistycznych podróży po stolicy. Wersja drukowana jest dostępna u autorki projektu i będzie przekazana uczestnikom i zainteresowanym osobom.

Uczestnicy projektu serdecznie dziękują Biuru Edukacji (m.st. Warszawa), Radzie Miasta i  Dyrekcji Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof.Eugeniusza Pijanowskiego, a także Radzie Rodziców za patronat, wsparcie i opiekę w trakcie realizacji tego niezwykłego przedsięwzięcia, którego celem było rozbudzenie twórczych pasji uczniów Technikum Hotelarsko-Gastronomicznego.

Do pobrania wersja online folderu (7 MB)