W piątek 28 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku klas czwartych Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego nr 1. Zebranych gości, rodziców, uczniów, nauczycieli i wychowawców przywitała pani Dyrektor Marzena Cieślak. Swoje przemówienia wygłosili: w imieniu wychowawców - Pani Katarzyna Kopyt, w imieniu Samorządu Uczniowskiego - Weronika Gurynow, natomiast w imieniu odchodzących klas czwartych – (…). Uczniom z najlepszymi wynikami wręczono Oskary Zawodowe, listy gratulacyjne, pochwalne i referencyjne wraz z nagrodami książkowymi. Nauczyciele wychowania fizycznego (Pan Łukasz Sawicki oraz Pani Monika Grabowska) wręczyli zaś uczniom puchary i nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe. Uroczystość zakończenia roku zwieńczyła część artystyczna: uczennica Maria Rucińska wykonała piosenki „Nic dwa razy” oraz „Warszawa” z repertuaru Sanah. Na koniec wydarzenia swój układ taneczny zaprezentował zespół cheerleaderek prowadzony przez panią Elżbietę Kwiecień.