W piątek 23 czerwca w naszej bibliotece miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Zwycięzcy i laureaci szkolnych konkursów odebrali nagrody z rąk Dyrekcji. Wśród nich było siedem osób, które zdobyły pierwsze, drugie i trzecie miejsce w tradycyjnym, już XXXVIII, konkursie poświęconym patronowi szkoły- profesorowi Eugeniuszowi Pijanowskiemu. Nagrody otrzymali też zwycięzcy innych konkursów: Życie i twórczość Michaela Jacksona i Tiny Turner, Konstytucja 3 Maja-pierwsza taka w Europie, Projekt gry komputerowej o tematyce historycznej, Międzyszkolny konkurs poezji zorganizowany z okazji setnej rocznicy urodzin Mirona Białoszewskiego, Konkurs fotograficzny -”Żywe obrazy”, Projekt książki kucharskiej, Projekt kartki wielkanocnej. Nagrodzone zostały też dwie najlepsze czytelniczki, które otrzymały tytuł Wybitnego smakosza książek, oraz dwie osoby z grupy Dont stop wspierającej uczestników w procesie osiągnięcia optymalnej wagi. W ostatniej części uroczystości nagrody odebrała  bardzo liczna grupa uczestników i laureatów konkursów kulinarnych.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim uczniom i życzyła im pięknych wakacji.