3 września 2019 roku odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020 w Internacie ZSG im. Prof. E. Pijanowskiego.
To szczególny rok dla całej społeczności wychowanek, rok jubileuszowych obchodów 80 – tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego i oddania hołdu wszystkim tym, którzy w okresie drugiej wojny światowej na jej różnych frontach i w różnych formacjach, w konspiracji i w powstaniu warszawskim zginęli w walce o wolność ojczyzny. Z tej okazji witając wszystkich nauczycieli, rodziców i wychowanki Pani Kierownik w przemówieniu przypomniała, jak niezwykle ważną rolę pełni pamięć o historii, która pozwala zachować tożsamość narodową. Inaugurację nowego roku szkolnego zakończyła część artystyczna.

Galeria

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły