12 listopada 2019 r. w naszym Internacie odbyły się demokratyczne wybory do Młodzieżowej Rady Internatu. Było to dla całej społeczności internackiej bardzo ważne wydarzenie, w którym wychowanki świadomie dokonały wyboru swoich przedstawicielek.

Wybory do MRI poprzedziła kampania, podczas której kandydatki przygotowały plakaty wyborcze,  gdzie umieściły swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród internackiej społeczności. Głosowanie było tajne. Każda wychowanka mogła oddać jeden głos na specjalnie wydrukowanych kartach.

Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą, decyzją wychowanek Internatu - Przewodniczącą MRI została Klaudia Litwińska, a jej zastępcą – Małgorzata Grzywka i Aniela Dębowska

Nowo wybranym władzom MRI gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz Internatu ZSG oraz jej społeczności.