W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie ZSG im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego zdobywają doświadczenie zawodowe, realizując praktyczną naukę zawodu w uznanych warszawskich restauracjach, takich jak:

Brasserie Warszawska, Restauracja Moonsfera, Restauracja Senses, Butchery&Wine, Café Zamek, Restauracja Belvedere, N31, Restaurant&Bar, Atelier Amaro, Nolita Restaurant

oraz w markowych hotelach warszawskich, takich jak:

Radisson Blu Centrum Hotel, Regent Warsaw Hotel, Radisson Blu „Jan III Sobieski”, Sheraton, Hilton Warsaw Hotel & Convention Center, InterContinental, Le Regina Hotel, Marriott, Novotel Warszawa Centrum, DoubleTree by Hilton, Hotel Bellotto, Westin Hotels & Resorts, Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Holiday Inn Warsaw City Centre, Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel Warsaw, Polonia Hotel, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Hotel Puławska Residence oraz DO&CO Poland Sp. z o.o. – firmie specjalizującej się w organizacji cateringu lotniczego.

Nasi uczniowie podczas praktyk mają możliwość współpracy z takimi mistrzami kuchni jak: Karol Okrasa, Konrad Birek, Jarosław Uściński, Robert Sowa, Wojciech Modest Amaro, Jacek Grochowina oraz z wieloma innymi uznanymi w branży gastronomicznej fachowcami.

Praktyczna nauka zawodu umożliwia uczniom  zdobycie umiejętności zawodowych oraz poznanie kultury i organizacji pracy w zespole. Wyróżniający się uczniowie bardzo często po odbyciu praktyk i ukończeniu szkoły otrzymują propozycje pracy w miejscach, w których odbywali praktyki.

W bieżącym roku szkolnym Szkoła zawarła porozumienia o współpracy w zakresie kształcenia w zawodach branży gastronomiczno-hotelarskiej z Arche Sp. z o.o., Radisson Blu Sobieski Hotel, Radisson Blu Centrum, Renaissance Warsaw Airport Hotel, Colours of Coffee.

Pliki do pobrania:

 

 

 

 

  • Wzór zaświadczenia o zrealizowanej praktyce zawodowej

Współpracujemy z:

Selgros Cash&Carry  

 World Chefs

 Gastro Magic

Polonia

 No 31

 

 csb

 

 

Transgourmet

 The Westin

 

 Naturel

 Moonsfera

 

Hilton

 Courtyard

  Mamaison

 Double Three

 Mercure

 Radisson Sobieski

 Radisson

 Global

 

Orbis

Bristol

 Butchery

 Villa Foksal

 Novotel

 Nestle

 

 senses

 

 

Dora Metal

 Sheraton

Atelier amaro

 Platter

 Intercontinential

 Marriott Warsaw

 rialto

 

 

 Amber

  Brasserie

belvedere

 Regent

Nolita

Zacheta

HC

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły