„Dziś uczeń, jutro mistrz” – warsztaty z innowacji pedagogicznej.


,,Charakterystyka mięs smażonych po angielsku. Dodatki do mięs smażonych po angielsku” - 5 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się kolejne warsztaty w ramach innowacji pedagogicznej ,,Dziś uczeń, jutro mistrz”. Tematem warsztatów była "Charakterystyka mięs smażonych po angielsku. Dodatki do mięs smażonych po angielsku” Szkolenie przeprowadzili Karol Lisiński i Łukasz Wódz, przedstawiciele firmy SELGROS Cash & Carry, oficjalnego partnera Zespołu Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego. W warsztatach uczestniczyła klasa 3d i 3e Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego z nauczycielami Panią Beatą Kłos i Panią Jolantą Wicher. Pod kierunkiem profesjonalnych kucharzy uczniowie przygotowywali potrawy z mięs smażonych po angielsku. Potrawy sporządzano z mięsa wołowego: polskiej polędwicy, argentyńskiego antrykotu dojrzewającego oraz argentyńskiego rostbefu Black Angus. Uczniowie zapoznawali się z zasadami smażenia i pieczenia mięs po angielsku, doboru i przygotowania dodatków oraz układania potraw na talerzach. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów. Osobą odpowiedzialną za wydarzenie była pani Aneta Czarnota-Kołcoń kierownik kształcenia praktycznego, a nad całością przedsięwzięcia czuwała pani dyrektor naczelna - Marzena Cieślak.

       Sponsor:

Selgros Cash&Carry  

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły