Grand Prix dla naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Gastronomicznym!!!

W dniu 16 listopada 2018 r. Odbył się finał X Ogólnopolskiego Konkursu Gastronomicznego „Kuchnia Polska na Mazowszu 2018”. W konkursie kulinarnym rywalizowały dwuosobowe zespoły. Zadaniem każdej z drużyn było wykonanie dania głównego z udźca indyka oraz przystawki z wykorzystaniem lina. W konkurencji kelnerskiej zadanie polegało na przygotowaniu nakrycia do śniadania wiedeńskiego w ramach usługi room service a także aranżacji w stylu Improstyl do kolacji z champagne. Zadaniem technicznym był serwis specjalny – filetowanie i porcjowanie pieczonego pstrąga.W konkurencji kulinarnej uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Marchlewska i Michał Teklak zdobyli I miejsce. W konkursie kelnerskim Mateusz Ludwniak zdobył II miejsce.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Fotorelacja z konkursu

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły