20 października 2017 r. odbyły się pierwsze zajęcia warsztatowe dla uczestników innowacji pedagogicznej „Trener personalny – racjonalne żywienie i ruch”. Zajęcia dotyczyły poznania nowoczesnych technik sporządzania potraw i porównania ich jakości z potrawami sporządzanymi metodami tradycyjnymi. Nasi uczniowie mieli również okazję poznać nowoczesny sprzęt grzejny.
Zajęcia odbyły się w firmie Rational, która jest wiodącym producentem profesjonalnych pieców konwekcyjno – parowych a oprócz tego prowadzi w ramach RATIONAL CookingLive szkolenia dla kucharzy czynnych zawodowo. Warsztaty kulinarne w Akademy Rational prowadził nasz absolwent na co dzień pracujący w firmie Rational -  Pan Piotr Słoński.  

Fotorelacja poniżej

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły