22 listopada 2017 druga grupa uczestników innowacji pedagogicznej „Trener personalny - racjonalne żywienie i ruch” odbyła zajęcia warsztatowe w siedzibie firmy RATIONAL - wiodącego producenta  profesjonalnych pieców konwekcyjno-parowych. Szef kuchni Akademy Rational  - Piotr Słoński, absolwent naszej szkoły, przekazał młodzieży informacje o nowoczesnych piecach  oraz przeprowadził doświadczenia mające  na celu wykazanie różnicy w przygotowywaniu potraw technikami tradycyjnymi i nowoczesnymi. Uczniowie byli zachwyceni funkcjonalnością urządzeń firmy Rational, które  nie tylko gotują na parze, ale także grillują i pieką. Wszyscy byli zaskoczeni smakiem, barwą potraw, jak i szybkością ich przygotowania.

  Osiągnięcia Szkoły

Certyfikat Varsavianistyczna Szkoła

  Certyfikat Szkoła Bez Przemocy

 

 

 

 

 

 

 

  ZSG Liderem Varsavianistycznej Szkoły